Document Actions

People

Share Share
Researchers

Name E-mail Observations
Marta Arias marias@cs.upc.edu
Argimiro Arratia argimiro@cs.upc.edu
Jaume Baixeries jbaixer@cs.upc.edu
José L Balcázar jose.luis.balcazar@upc.edu
Santiago Boza boza@ma4.upc.edu
Jorge Castro castro@cs.upc.edu
Jordi Delgado jdelgado@cs.upc.edu
Ramon Ferrer-Cancho rferrericancho@cs.upc.edu
Ricard Gavaldà gavalda@cs.upc.edu Coordinator
Josefina López-Herrera jlopez@cs.upc.edu
Glyn Morrill morrill@cs.upc.edu
Josefina Sierra jsierra@cs.upc.edu
Associate Researchers
Name E-mail Role
Oriol Valentín ovalentin@cs.upc.edu Postdoc researcher
Josep Lluis Berral jlberral@cs.upc.edu Postdoc researcher
PhD Students

Name E-mail Observations
Bernardino Casas bcasas@cs.upc.edu
Pau Fernández pfernandez@cs.upc.edu
Joan Garriga jgarriga@cs.upc.edu
Gilles Blondel gblondel@cs.upc.edu
Ramon Xuriguera rxuriguera@cs.upc.edu
Antonio Hernández antonio.hernandez@upc.edu
Master Students

Name E-mail Program
Ariel Duarte
Undergraduate Students

Name E-mail
Susana Castela
Sergio Martínez
Martí Zamora
Former Members

Name E-mail Currently at
Raphael Bailly (postdoc) U. Marseille
Ariadna Quattoni (postdoc) Xerox Labs (Grenoble)
Borja de Balle (Ph.D.) McGill University (Montréal)
Albert Bifet (Ph.D) Yahoo! Research, Barcelona
Mario Fadda (Ph.D) Dept. d'educació, Generalitat de Catalunya
Gemma C. Garriga (Ph.D) Inria, Lille (France)
Alberto Lumbreras (Master)
Technicolor (Rennes)
Miquel Camprodon (Master) Neometrics, Barcelona
Daniel Alonso (Master) Ph.D. student, ALBCOM group, UPC
Pau Vallés (Master) Astronomy and Meteorology Dept.,
University of Barcelona
Joan Capdevila (Master)
Alex Catarineu (undergrad)
Albert Santiago (undergrad)
Martí Mayo (undergrad)
Massimo Quadrana (undergrad)

Josep Marc Mingot (undergrad)
Adrià Recasens (undergrad)
Xavier Spagnolo (undergrad)
last modified : July 2014
Aquest web utilitza cookies pròpies per oferir-li una millor experiència i servei. En continuar amb la navegació entenem que accepta la nostra política de cookies.
RSS RSS  Accessibility  Disclaimer   Laboratory for Relational Algorithmics, Complexity and Learning. LARCA.
© UPC (open in new window) . Universitat Politècnica de Catalunya · BarcelonaTech